O-Key Dongle Nedir?

O-Key Dongle yazılımların kopyalanmasını engellemek amaçlı geliştirilmiş bilgisayara USB’den takılan donanımsal bir kilittir. O-Key Dongle ile yazılım geliştiriciler yazılımlarını ve lisanslarını koruma altına alabilir, yazılımlarını sadece bu cihaza sahip olan kişilerin çalıştırmasını sağlayabilirler. Bir yazılım ve lisans koruma kilidi olan O-Key Dongle 53 farklı matematiksel fonksiyonu destekler ve yazılım geliştiriciye güçlü koruma sağlayabileceği bir altyapı sunar.
Yazılım Geliştirici O-Key Dongle ile yazılımını hiç kod yazmadan kabuklama özelliğini kullanarak ya da API desteğinden yararlanarak yazılımının kodları içerisine yerleştireceği dongle kontrol kodlarıyla koruma yapabilir. O-Key Dongle Türk mühendisleri tarafından 3 yılda Türkiye’de üretilmiştir.
Yazılım güvenliği alanında 14 farklı ürün ile dünyada en çok çeşide sahip olan O-Key Dongle ailesi, yerel yazılımlardan, network uygulamalarına, intranet uygulamarından, web otomasyonlarına kadar tüm yazılım platformlarına, temel koruma hedefleyen yazılım geliştiricilerden en güçlü koruma sistemini geliştirmek isteyen yazılım geliştiricilere kadar her isteğe ve talebe cevap verebilen tek yazılım koruma kilididir. O-Key Dongle Türkçe dokümantasyon desteği, örnek uygulama kodları, yazılım koruma stratejileri, hızlı ve kolay kullanılabilir API desteğiyle yazılım geliştiricilere çok kısa sürede yazılımlarını koruma altına alma imkanı vermektedir.

O-Key Dongle’ın genel özelliklerini incelemek için lütfen tıklayınız.

Kasa Tipleri

Model 01
Model 02
 
Mini 01
Mini 02